Greitieji kreditai

Pasirinkite vieną iš žemiau esančių grietųjų kreditų teikėjų. Prie kiekvieno iš kreditorių rasite trumpą paslaugos aprašymą is svarbiausią informaciją. Norint gauti kreditą spauskite mėlynos spalvos mygtuką “gauti kreditą”.

Greitieji kreditai per 15 minučių. Čia rasite geriausią greito kredito pasiūlymą, nesvarbu ieškote 200 ar 20000 litų paskolos. Dauguma žmonių vis dar vengia imti greituosius kreditus, bijodami papulti į paskolų tiekėjų pinkles. Ir visai be reikalo. Jei paklaustumėte žmonių, kurie jau yra ėmę kreditus, kiek kainuoja greitas kreditas, dauguma jų atsakytų – Visiškai nemokamai. Aišku, visada pasitaiko įmonių, kurios ir už pirmąjį kreditą taiko mokestį. Bet prieš Jūsų akis – visagalis internetas, kuriame galima ieškoti informacijos apie tai, kas ir už kiek suteikia kreditus, esant poreikiui. Ieškantiems greitos paskolos ar net ilgalaikio kredito Lenkijoje, rekomenduojame apsilankyti http://szybkapozyczka365.pl/ internetiniame puslapyje. Visi norintys palyginti greitas paskolas Gruzijoje (ten jos vadinamos swrafi sesxebi) turėtų apsilankyti isesxe.com svetainėje. Atminkite, nors kreditas dažniausiai yra nemokamas, visada verta apsvarstyti ar jis Jums tikrai reikalingas. Gali, juk, būti ir taip, kad greitą kreditą pasiimsite užgaidai, o ne realiam poreikiui.

Visuomenėje yra pasklidęs mitas, esą, nemokami kreditai, turi labai aukštas palūkanas. Galime drąsiai teigti, jog dėl aukštų palūkanų kaltos ne kredito įmonės, o aukštus valdžios postus užimantys asmenys. Situacija tokia, kad palūkanų lubas ir normas nustato Lietuvos Bankas, tad nuo jo priklauso, kokios bus tos palūkanos. Nepamirškite, jog šiais laikais yra labai daug kredito paslaugas teikiančių įmonių, tad akivaizdu, jog sąlygas diktuoja rinka. Nei viena, nors kiek žinoma, kredito kompanija, tikrai neapgaus savo klientų, kadangi lojalūs vartotojai Joms be galo svarbūs. Juk bet koks žmogus, jei jis bus aptarnautas nekokybiškai, nesvarbu kur, banke, restorane ar parduotuvėje, ten tikrai nebegrįš. Tai gi, jauskitės ramūs.

image005

Nemokamas kreditas yra skiriamas ne tam, kad jus apgauti duodant aukštas palūkanas, o tam, jog parodyti, kad įmonė į kurią kreipėtės dirba kokybiškai ir atsakingai, jų tikslas yra padėti jums, kai pablogėja jūsų finansinė situacija, parodyti, jog ši kompanija vykdo savo pažadus. Aišku, jei jūs nesilaikote sutarties sąlygų, vengiate gražinti pasiskolintus pinigus, galite būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Beje, ar žinote, kiek banke kainuoja pervesti pinigus per penkiolika minučių, į kitą sąskaitą? Pakankamai daug. O jūs, pasiėmęs greitąjį kreditą, to banko mokesčio nemokate, už jus jį sumoka kredito įmonė. Greitai gaunami pinigai reikiamu momentu, tuo gyvena dauguma įstaigų tiekiančių tokias paslaugas. Be to, norint, kad tie pinigai jus pasiektų, reikia ir kelėtos darbuotojų. O jų išlaikymas taip pat kainuoja. Atrodytų, kas čia tokio, paimi ir pervedi pinigus.

Bet tam, kad jie pasiektų Jus per keletą minučių, reikia įdėti daug pastangų. Už tas pastangas, jūs mokate palūkanas, kurias, kaip ir ankščiau minėjau, iš dalies nustato Lietuvos Bankas. Galų gale, prisiminkite ir moralinį faktorių, pasiėmę kreditą neturėsite niekam apie tai pasakoti, tad niekas nepagalvos, kad šiuo metu gyvenate sunkiau, nei įprastai. Apie kiekvieną dalyką, yra labai daug, tiek teigiamų, tiek neigiamų nuomonių, tačiau kiekvienas iš mūsų, turi atsirinkti, kas mums yra gerai, o kas – blogai.

Reziumuojant klausimą kiek kainuoja greitas kreditas, galime teigti, jog gausite jį nemokamai. Visų pirma, nes paskolų davėjai siekia įrodyti esą geranoriški ir nenorintys apgauti. O po palūkanomis slepiasi įvairūs mokesčiai, kuriuos moka kredito įmonė. Vis to pasėkoje, jūs gaunate pinigus itin greitai, ir tuo pačiu esate morališkai patenkinti, nes nereikia kaulyti pinigų iš draugų ar kaimynų. Svarbiausia, visada atminti, ar tie pinigai tikrai Jums yra reikalingi, jeigu taip, Internetas pilnas kreditą teikiančių įmonių tinklapių, kuriuose rasite tinkamiausią variantą sau. Visiems ankščiau, ar vėliau, prireikia finansinės pagalbos, tad galime tik džiaugtis, tą pagalbą teikiančių įmonių gausa.